• Предмет: Математика
  • Автор: alinazp2008
  • Вопрос задан 2 года назад

Купили 2 кг цибулi пo 3 3/4 грн та 2 кг картоплі пo 7 1/2 грн. Яку суму
заплатили за всяко покупку?​


qpzmqpzmqpzm: 3 3/4 і 7 1/2 це за кг ціна чи за 2?
alinazp2008: ціна за 2 кг

Ответы

Ответ дал: qpzmqpzmqpzm
1

на фото

22,5грн якщо ціна за кг; 11 1/4 якщо ціна за 2кг

Приложения:
Вас заинтересует