• Предмет: Математика
  • Автор: Darija88
  • Вопрос задан 2 года назад

Скільки коштують 3,3/5 кг бананів,якщо ціна 1 кг бананів становить 5,1/2 гривень?

Ответы

Ответ дал: Dedagenn
0

Ответ:

3 3/5*5 1/2=18/5*11/2=198/10=19.8 гр

Вас заинтересует