• Предмет: Право
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 2 года назад

помогите кто знает как делать​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: Olyun4ik
1

Відповідь:

вписуєте інфу, яку знайдете в поясненні. Наприклад, громадянство України є обов"язковою вимогою для всіх, крім адвоката і юристконсульта.  Вимоги до освіта практично всюди повна вища юридична, крім поліцейського, працівників СБУ ( у них інші критерії відбору - залежно на яку посаду, в основному потрібно бути курсантом  спеціальних навчальних закладів) і юристконсультів.  До всіх цих працівників є вимоги. коли не приймуть на роботу - змушена їх стерти, тому що на сайті обмеження по розміру тексту, але всі вони зводяться до того, що людина не може бути недієздатною чи обмежено дієздатною, мати судимість і т.д. Можете перечитати окремо.

Пояснення:

Згідно вимог ст. 69 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

На посаду судді може бути призначений громадянин України, не молодший тридцяти та не старший шістдесяти п’яти років, який має вищу юридичну освіту і стаж професійної діяльності у сфері права щонайменше п’ять років, є компетентним, доброчесним та володіє державною мовою.

Згідно вимог ст. 27 Закону України «Про прокуратуру»

Прокурором окружної прокуратури може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше двох років та володіє державною мовою. Прокурором обласної прокуратури може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше трьох років та володіє державною мовою. Прокурором Офісу Генерального прокурора може бути призначений грома-дянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше п’яти років та володіє держав-ною мовою. Ці вимоги не поширюються на прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. .

Згідно вимог ст. 49 Закону України «Про Національну поліцію»

На службу в поліції можуть бути прийняті громадяни України віком від 18 років, які мають , повну загальну середню освіту, незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, які володіють українською мовою. Вимоги щодо рівня фізичної підготовки для поліцейських та кандидатів, які вступають на службу в поліції, затверджує Міністерство внутріш-ніх справ України.

Згідно вимог ст. 19 Закону України «Про Службу безпеки України»

До органів Служби безпеки України приймаються на  конкурсній, добровільній  і договірній  основі  громадяни України, здатні за діловими та моральними якостями, освітнім рівнем і станом здоров'я ефективно виконувати службові обов'язки. Критерії професійної придатності, зокрема юридичної обізнаності, визначаються кваліфікаційно-нормативними документами, які затверджуються Головою Служби безпеки України.  

Кандидати на військову службу в СБ України повинні відповідати таким критеріям: мати громадянство України; вік від 18 років до граничного віку перебування на військовій службі (жінки до 40 років); освіта не нижче повної загальної середньої; фізично та психологічно здорові.

Згідно  ст. 6 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

Адвокатом може бути фізична особа (зверніть увагу не вказано "Громадянин України"), яка має повну вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи в галузі права не менше двох років, склала кваліфікаційний іспит, пройшла стажування (крім випадків, встановлених цим Законом), склала присягу адвоката України та отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Згідно вимог ст. 3 Закону України «Про нотаріат»

Нотаріусом може бути громадянин України, якому присуджено ступінь вищої юридичної освіти не нижче магістра, який володіє державною мовою…, має стаж роботи у сфері права не менш як шість років, з них помічником нотаріуса або консультантом державної нотаріальної контори - не менш як три р, склав кваліфікаційний іспит і отримав свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю.  

Згідно  постанови Кабінету Міністрів України № 690 від 1995 року «Про юридичну службу міністерства, іншого центрального державного органу виконавчої влади, державного підприємства, установи, організації»   юрисконсультом у державних установах може бути особа з вищою (або неповною вищою) юридичною освітою, яка володіє необхідними знаннями у праві. Цією ж постановою передбачені посади юрисконсульта , юрисконсульта другої категорії, юрисконсульта І категорії (повна вища освіта, стаж роботи не мене 2 р.), провідного юрисконсульта (повна вища освіта). кваліфікаційні вимоги:  Юрисконсульт I категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст); для магістра — без вимог до стажу роботи, спеціаліста — стаж роботи за професією юрисконсульта II категорії — не менше 2 років. Юрисконсульт II категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст). Стаж роботи за професією юрисконсульта — не менше 1 року. Юрисконсульт: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Вас заинтересует