СРОЧНО!!!
За 4 кг картоплі заплатили 52 грн. Скільки коштують 22 кг картоплі?
Склади пропорцію для розв'язання задачі, позначивши буквою nвартість 22 кг картоплі.
Відповідь:
4=52
-- --
? ?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Составим пропорцию
4 кг-52 грн
22кг-х грн
22/4=х/52
Х=22*52:4
Х=286 грн стоит 22 кг картошки
Напиши у себя вместо х букву n
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад