• Предмет: Математика
  • Автор: vlad67655454
  • Вопрос задан 2 года назад

СРОЧНО!!!
За 4 кг картоплі заплатили 52 грн. Скільки коштують 22 кг картоплі?

Склади пропорцію для розв'язання задачі, позначивши буквою nвартість 22 кг картоплі.

Відповідь:
4=52
-- --
? ?

Ответы

Ответ дал: smorodinkalolp0t266
0

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию

4 кг-52 грн

22кг-х грн

22/4=х/52

Х=22*52:4

Х=286 грн стоит 22 кг картошки

Напиши у себя вместо х букву n

Вас заинтересует