• Предмет: Математика
  • Автор: galinaservetnik8
  • Вопрос задан 3 года назад

Учні 4-го класу разом з батьками і вчителями провели Свято осені в лісі. Для
частування закупили 4 кавуни, по 60 грн кожен, і 6 динь, по 120 грн Кожна. У скіль-
ки разів більше грошей заплатили за дині, ніж за кавуни?​

Ответы

Ответ дал: dyexfnf
1

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4*60= 240 грн ціна кавунів

6*120= 720 грн ціна динь

720:240= 3 у 3 рази більше грошей заплатили за дині, ніж за кавуни

Ответ дал: ivankasumcuk
0

Відповідь:1) 60*4=240(грн) коштують кавуни

2)120*6=720 (грн)~ заплатили за дині

3)720/240=3 разів

У 3 рази більше

Покрокове пояснення:

Вас заинтересует
2 года назад