Учні 4-го класу разом з батьками і вчителями провели Свято осені в лісі. Для
частування закупили 4 кавуни, по 60 грн кожен, і 6 динь, по 120 грн Кожна. У скіль-
ки разів більше грошей заплатили за дині, ніж за кавуни?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
4*60= 240 грн ціна кавунів
6*120= 720 грн ціна динь
720:240= 3 у 3 рази більше грошей заплатили за дині, ніж за кавуни
Ответ дал:
0
Відповідь:1) 60*4=240(грн) коштують кавуни
2)120*6=720 (грн)~ заплатили за дині
3)720/240=3 разів
У 3 рази більше
Покрокове пояснення:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад