• Предмет: Литература
  • Автор: irina999762
  • Вопрос задан 2 года назад

що нас вчить твір Євгеній Онєгін



пж допоможіт))​

Ответы

Ответ дал: marinavovk
3

"Євгеній Онєгін" - роман у віршах великого російського поета Олександра Сергійовича Пушкіна - є перлиною словесності, без знання якої неможливо уявити себе сучасній людині. Іншими словами, це - класика.

Часи змінилися, і люди змінилися теж. І не дивно, що тепер, читаючи цей роман, сучасні люди скоріш за все сприймають його не так, як сучасники Пушкіна. Насамперед це стосується головного героя роману - Євгенія Онєгіна.

Розповідь в романі ведется від автора, який називає себе добрим приятелем Євгенія. У самому романі він указує на свою схожість з героєм: "Обидва пристрасті ми знали. Обох життя гнітило нас; В серцях огонь юнацький згас; Обох підступно чатували Злоба Фортуни і людська У самім розцвіті віка." Деякі дослідники пишуть, що і Онєгіна Пушкін частково писав з себе. Я вважаю, що з цим можно погодитися, але ж частково. Якщо пошукати, у них можна знайти схожі риси.

Як відомо, Олександр Сергійович Пушкін працював над "Онєгіним" в 1823-1830 роках, тобто герой роману був приблизно його однолітком. Онєгіну - 26 років ("Доживши марно, без трудів До двадцяти шести років. Літа пройшовши невеселі Без служби, без жони, без діл. Не знав, де діти решту сил.").

Схоже у них і походження - обидва дворяни, і спосіб життя. Світські розваги та любовні інтриги були частиною життя обох, принаймні, у Петербурзі. Але тут є відмінність, що є дуже важливою, як на мене.

Пушкін був талановитим поетом. Він був творцем! Онєгін творцем не був. Пушкін писав, що герой спробував зайнятися письменництвом, але наполеглива праця здавалася йому нудною і нічого з-під його пера не вийшло.

Пушкін був унікальним, а Онєгін - типовим представником свого класу, тобто одним з багатьох. У цьому, на мій погляд, полягає найбільша різниця між ними.

Ответ дал: rasmustheowl31989
2

Ответ:я знаю, я был на прошлом вопросе, но мне нужны Е-балы

Объяснение:

Крч, на примере ссор Онегина с Ленским насчет Ольги ,мы увидели, что дружба иногда даже важнее чем очередной роман со знатной дамой. Ольга все таки бросила Онегина, а рана в сердце от смерти друга уже не заживет. Также нужно ценить того человека, которыц любит тебя сейчас, ведь потом уже будет поздно (это мы увидели на примере Онегина с Татьяной). Также в любом обществе сначала оценивают внешние качества характера как у Ольги (енергичность, позитивность и все в этом духе) , а потом только внутренний мир человека как у Татьяны (мечтательность, любовь к книгам и большая глубина мысли о любви и других жизненных штуках)

Вас заинтересует