• Предмет: Физика
  • Автор: braginaana834
  • Вопрос задан 3 года назад

Який час потрібен поїзду, що рухається зі швидкістю 90 км / год , щоб проїхати 2,5 км?СРООООООООЧНООООО ППППЖЖЖЖЖЖЖЖ

Ответы

Ответ дал: zinovicgrigorij
0

Ответ: 3час

Объяснение:

Дано:

V=90км/час

S=270км

------------------

t-?

t=S/V=270/90=3час

Вас заинтересует