• Предмет: Литература
  • Автор: Vvvladok
  • Вопрос задан 3 года назад

3. Купили 2 кг печива і 1 кг цукерок і за всю покупку заплатили 50 грн. Скільки коштує
кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 8 грн?
А. 12 грн.
Б. 14 грн
В. 22 грн
Г. 24 грн.
помогите пожалуйста!​

Ответы

Ответ дал: supakovmaksim4
1

Ответ:

Г . 24 грн

Объяснение:

Вас заинтересует