СРОЧНО!! ТОЛЬКО ОТВЕТ!!!Яка робота (кДж) виконується при рівноприскореному підніманні вантажу масою m = 100 кг на висоту h = 4 м за час t = 2 с. Відповідь записати з точністю до сотих.
boychenkod:
у меня 5 минут осталось(
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Объяснение:
дано m=100 кг
h=4 м
t=2 с
A- ?
1) так как Vo=0 h=at²/2
a=2h/t²=8/4=2 м/с²
2) Fн-mg=ma
Fн=m(g+a)=100(10+2)=1200 Н
3) A=Fн*h=1200*4=4800 Дж
==========
ответ A=4800 Дж
Приложения:
Спасибо
нема за що
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад