Ответы
Ответ дал:
30
Молярну масу знаходимо за формулою: M=ρ•VM, де VM=22,4 л/моль за н.у.
М(газу)=ρ(газу)•VМ=1,43 г/л • 22,4 л/моль=32,032 г/моль≈32 г/моль
Відповідь: 32 г/моль
М(газу)=ρ(газу)•VМ=1,43 г/л • 22,4 л/моль=32,032 г/моль≈32 г/моль
Відповідь: 32 г/моль
stasenkonasta:
спасибі
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад