• Предмет: Математика
  • Автор: antonukgala
  • Вопрос задан 2 года назад

3 пачки печива коштують стільки ж як 2 пачки ,вафель . що коштує дорожче пачка вафель чи пачка печива ?як розв'язати задачу

Ответы

Ответ дал: dashamakoterska85
6

Ответ:

вафлі коштують дорожче

Пошаговое объяснение:

потрібно всю ціну печива поділити на два а тоді додати

Вас заинтересует