• Предмет: Физика
  • Автор: lbarlbie
  • Вопрос задан 3 года назад

помогите срочно!!!!!!
рух тіла масою 3 кг описується рівнянням x=25+10t+2t2. знайти зміну імпульсу тіла за перші 6 с руху

Ответы

Ответ дал: fatt52
2

Ответ:

102 кг*м/с

Объяснение:

m=3 кг     t=6 c   p=?

===

Уравнение скорости

v(t)=vo+a*t=10+4*t

v=10+4*6=34 м/с

p=m*v=3*34=102 кг*м/с

===================================

Вас заинтересует