Есеп шығару мысалы.
Күйтабаққа ине 0,27 Н күшпен әрекет етеді. Егер иненің ұшының ау-
даны 0,0003 см болса, оның күйтабаққа түсіретін қысымы қандай?
Берілгені
SI бірлігі
бойынша
Есеп мазмұнын теориялық талдау
F= 0,27 Н
S = 0,0003 см?
F = 0,27 н
S = 3-10-8 м2
Ине күйтабаққа перпендикуляр бағытта F
күшпен әрекет етеді. Ендеше ине үшының
табаққа түсіретін қысымы
оливия
p= ?
F.
p =
S
формуласы бойынша табылады.
у
комек тесндершшшш
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
/////////////////////
Приложения:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
9 лет назад