• Предмет: Химия
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 3 года назад

Обери масу кальцій силікату CaSiO3 , хімічна кількість якого дорівнює 28 моль.

116
3248
1624
3263
помогите пожалуйста​

Ответы

Ответ дал: RASSPUTIN
0

M (CaSiO3) = 116 г/моль

m = n × M = 28 × 116 = 3248 г

Вас заинтересует