• Предмет: Физика
  • Автор: ssergio07fh
  • Вопрос задан 3 года назад

Глибина водойми 450 метрів,за який час світло досягне дна?

Ответы

Ответ дал: kamil240486
0

Ответ:

Объяснение:

t=S/v=450 м/3*10^8 м/с=150*10^-8 с=1,5*10^-6 с=1,5 мкс

Вас заинтересует