• Предмет: Физика
  • Автор: natahabahmash
  • Вопрос задан 3 года назад

на тіло що знаходиться в стані спокою в одному напрямку діють сили 15 H i 60 H а в протилежному 140 H чи буде рухатися тіло чому рівна рівнодія цих сил​

Ответы

Ответ дал: dacoconutchemist
1

Ответ:

Буде, рівнод. = 65Н

Объяснение:

рівнод. = 140Н - 60Н - 15Н = 65Н

Вас заинтересует