• Предмет: Химия
  • Автор: sonaserban120
  • Вопрос задан 3 года назад

Яка кількість речовини чадного газу СО об'ємом 224 л (н.у.)?

Ответы

Ответ дал: VHawkV
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(CO) = 224 л

Найти:

n(CO) - ?

Vm = 22,4 л/моль

n(CO) = V(CO) / Vm = 224/22,4 = 10 моль

Вас заинтересует