ІІ варіант До розчину, який містить купрум(ІІ) сульфат масою 16 г,
добавили залізних ошурок масою 8,4 г. Обчисліть масу міді, що утво-
риться. Яка речовина і в якій кількості залишилась невитраченою?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
CuSO4+Fe=Cu+FeSO4
n Fe=28/56=0.5 моль
n Cu=0.5 моль
m Cu=0.5*63.546=31.773 г
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад