задача.перепел за 4 години польоту долає 160 км а стриж за дві години польоту 320 км.Яку відстань подолає із птахів за 5 год?
Ответы
Ответ дал:
1
1) 160 : 4 = 40 км/ч - скорость перепела;
2) 40 · 5 = 200 км - пролетит перепел за 5 часов;
3) 320 : 2 = 160 км/ч - скорость стрижа;
4) 160 · 5 = 800 км - пролетит стриж за 5 часов.
Ответ: 200 км и 800 км.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад