Есе на тему «Гаджети чи реальне спілкування»

Ответы

Ответ дал: mimimissariash42
11

Ответ:

Сучасний світ швидко змінюється, з кожним день з'являються нові технології, а разом з ними ростуть і можливості людини. Сьогодні вже не треба хвилюватися за лист, відправлений до людини в іншу частину країни, чекати на відповідь декілька тижнів, не треба бігти через все місто, щоб розповісти другу цікаву історію. Зараз достатньо лише витягти з кишені телефон, та натиснути декілька кнопок. Тому гостро постає питання, над яким треба замислитися: чи не витиснуть віртуальний світ та віртуальні друзі реальність? Я вважаю, що кожна людина має право вирішувати, що для неї важливіше: гаджети чи реальне спілкування.

З одного боку, гаджети покращують та полегшують життя людини. Інтернет дає змогу людині, яка в реальному житті ніколи б першою не підійшла познайомитися, шанс знайти друзів та однодумців. Можна навіть сказати, що такий спосіб знайомства - справжнє джерело та скарб для інтроверта. Наприклад, ми з моєю найкращою подругою познайомилися саме так. Ми з нею були дуже не впевненими у реальному житті, часто боялися спілкування з іншими людьми, але саме інтернет познайомив нас. Сьогодні ми не відчуваємо дискомфорту при спілкуванні в реальному світі. Я думаю, що саме інтернет допоміг нам стати більш впевненими, не хвилюватися з приводу спілкування з іншими людьми, однолітками.

Але з іншого боку, людина може звикнути спілкуватися з "ніками" та "аватарами". На сьогодні існує вже багато випадків так званої "інтернет-залежності", жертвами найчастіше стають підлітки з комплексами, які так легко приховати під час онлайн-спілкування. На мою думку, це лише ігнорування проблеми, а не її рішення, комплекси не зникають, а лише з часом тільки ростуть. Як приклад, я можу привести фільм, режисером якого став Роберт Родрігес, "Діти шпигунів 3: Гру закінчено". В фільмі яскраво відображено як реальні друзі, батьки, брати та сестри заміщуються віртуальним світом: Кармен та Джуні Кортеси потрапляють у світ злого Кібергенія. Тут вони знайомляться з іншими поневоленими, яким, на диво, подобається знаходитися у віртуальному світі ілюзій.

На питання: "Чи варто залишити онлайн-світ і спілкуватися лише в реальності?" я би відповіла: "Однозначно ні", але і жити все життя в інтернеті теж не порадила б. Де шукати друзів - особисте рішення кожного, впливати на яке ніхто не повинен; це право, яке мають всі люди і віднімати це право жодна людина не може. Життя з кожним днем прогресує, стає швидшим, з'являються нові технології, нові додатки для обміну інформацією в інтернеті. Аби користуватися плюсами сучасності ХХІ столітті, варто спробувати обидва способи спілкування та пошуку нових знайомств.

Объяснение: текст взяла с другого вопроса

Вас заинтересует