Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
1) 4*9=36 (грн) ціна помідорів;
2) 100-36=64 (грн) залишилося грошей;
3) 64:8=8 (грн) ціна кілограма цибулі;
Відповідь: 8 грн ціна за кілограм цибулі.
Ответ дал:
0
Ответ:
8 грн
Пошаговое объяснение:
1) 4•9=36(гр) это за помiдор
2) 100- 36= 64(гр) ост
3) 64: 8=8 (гр) цiна цибулi
Вас заинтересует
1 год назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад