Ответы
Ответ дал:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
N(H2)=6,02×10²³
Na=6,02×10²³моль⁻¹
Vm=22,4 л/моль (н.у.)
V(H2)-?
Розв*язок:
Знаходимо кількість речовини Н2:
n(H2)=N(H2) / Na=6,02×10²³/6,02×10²³=1 моль
Обчислюємо об'єм водню:
V(H2)=n(H2)×Vm=1 моль ×22,4л/моль=22,4 л
Відповідь: V(H2)=22,4 л
andrglua:
а откуда в условии Vm=22,4 л/моль взялось?
МОЛЯРНЫЙ ОБЪЕМ ГАЗОВ при нормальных условиях
Можно записывать в дано, можно в решение.
а ок
я просто с химией вообще не дружу
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад