які засобі транспортування постраждалих вам відомо

Ответы

Ответ дал: ninochka59
0

Ответ:

Див. пояснення.

Объяснение:

Транспортування постраждалого можна здійснювати:

На руках.  У випадку, якщо переміщення потребує дитина чи легенький дорослий то можна використовувати метод переносу на руках взявши постраждалого собі на руки спереду. Для цього потрібно однією рукою взяти постраждалого під коліна, а іншою трошки вище талії за плечима.

На спині. Якщо постраждалий  неважкий та має достатньо сил, щоб триматися за шию рятівника, то його можна переносити за плечима.

Вдвох на замку із рук.

Транспортування із застосуванням спеціальних засобів. Токож удвох можна переносити постраждалого в сидячому положенні за допомогою спеціального крісла-каталки або звичайного стільця зі спинкою, обперши його на спинку і тримаючи стілець однією рукою знизу а іншою за спинку, можна використовувати лямку для переносу або два поясні ремені, зєднані між собою. Таким чином можна транспортувати непритомних постраждалих одному або двом рятувальникам.

Волоком. Якщо постраждалого потрібно терміново прибрати з небезпечного місця, а він не може самостійно стати на ноги і його неможливо підняти, то можна використовувати метод транспортування волоком. Для цього складіть руки постраждалого на його грудях, витягніть з під нього куртку чи піджак, попередньо розтібнувши їх, так щоб вони опинилися під його головою. Присядьте навпочіпки біля нього, схопіть за плечі одягу та плавно тягніть.

В лежачому положенні. Для переносу постраждалих на великі відстані в лежачому положенні найкраще використовувати ноші. Вони можуть бути, як спеціальні медичні так і імпровізовані з підручних матеріалів (ковдр, простерадл, мішків, сорочок).

Транспортом. Транспортування постраждалих до лікувального закладу проводиться на спеціально обладнаному медичному автомобілі або за його відсутності — на звичайному в положенні, яке дозволяє стан постраждалого.

Вас заинтересует