1. Поставь глаголы в отрицательную форму.
Утвердительная форма
1.Мен білемін.
2.Сен ән айтасың.
3.Сіз кетесіз.
4.Ол оқиды.
5.Сіз күтесіз
6.Ол сатып алады.
7.Мен жатамын
8.Сен кеңес бересің.
9.Сіз рұқсат етесіз.
10.Ол ашады.
Ответы
Ответ дал:
1
мен,сен,сіз,ол,сіз,ол,мен,сен,сіз,ол.
lottsartem:
извините, а где глаголы?
так нужно суффиксы вставить ба,бе ма, ме па,пе
просто я не могу их правильно вставить
ма ,ме,па,бе
Ответ дал:
0
Ответ:
Объяснение:
отрицательная форма
1. мен білмеймін
2. сен ән айтпайсың
3. сіз кетпейсіз
4. ол оқымайды
5. сіз күтпейсіз
6. ол сатып алмайды
7. мен жатпаймын
8. сен кеңес бермейсің
9. сіз рұқсат етпейсіз
10. ол ашпайды
вопросительная форма
1. мен білемін бе
2. сен ән айтасың ба
3. сіз кетесіз бе
4. ол оқиды ма
5. сіз күтесіз бе
6. ол сатып ала ма
7. мен жатамын ба
8. сен кеңес бересің бе
9. сіз рұсат етесіз бе
10. ол ашады ма
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад