У воді масою 196 г розчинили кухонну сіль масою 4 г. Обчисліть масову частку кухонної солі утвореному розчині. Срочно будь ласка
Ответы
Ответ дал:
9
Ответ:
Объяснение:
m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 4 + 196 = 200 г
W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 4 / 200 *100% = 2%
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад