Ответы
Ответ дал:
1
V1-70км /сағ
V2-50км/сағ
S-60км
dauletovaalia39:
t-? Сағ
это знаем решение
Vқаш-v1-v2=70-50=20км
а 60
t=S: Vқаш-60:20=3сағ
Жауабы: Мотоцикл автобусты 3сағаттан кейін қуып жетеді.
Все.
рахмет
Оқасы жоқ
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад