Напишіть есе про те, як можна популяризувати Шевченківське слово в Україні на державному рівні 40 баллов

Ответы

Ответ дал: arseniysolodchuk
1
В історії кожного народу, серед його великих творців є імена, оповиті невмирущою любов’ю і славою. Для українців це – Тарас Шевченко.
9 березня 2014 року ми відзначили 200-річчя від дня народження видатного сина українського народу. А 2014 рік в Україні оголошено Роком Тараса Шевченка, протягом якого в усіх населених пунктах проводитимуться різноманітні акції, присвячені цій визначній події.
Проведення широкого спектру культурно-просвітницьких, мистецьких заходів, спрямованих на популяризацію творчого надбання Т.Г. Шевченка заплановано і у закладах культури та мистецтва Харківщини.
Вже пройшли численні літературні вечори, виставки, інтелектуальні ігри, творчі конкурси й концерти. Вшановують Великого Кобзаря і в бібліотеках Харкова та області.
З метою гідного відзначення ювілею генія української літератури обласні бібліотеки міста проводять поетичний марафон „Тарас Шевченко – поет, мислитель і пророк”.
Проект стартував 21 лютого 2014 року.
Цього дня відбулося жеребкування, метою якого було розподілення поміж районами області поетичних творів Кобзаря для їх подальшої творчої презентації у Віртуальній книзі «Ювілейний літопис поетичного марафону».
Шевченкове слово звучить актуально і сьогодні, майже по двох століттях після смерті Кобзаря.
У всіх бібліотеках Харківщини в рамках Шевченківських днів передбачаються урочистості, концерти, літературні вечори, лекції, конференції, виставки та інші заходи для дітей, молоді, людей старшого віку.
Ще у січні-лютому пройшли заходи: у Барвінківській центральній районній бібліотеці, де відкрилися книжкові виставки з раритетними екземплярами. Приміром, відома „Захалявна книжка” поета, списана його почерком. В експозиціях „Дзвенять Кобзареві струни”, „Т.Г. Шевченко. Мистецька спадщина”, „Кобзар у моєму житті” також представлені унікальні фотодокументи, книжки й картини [32].
«У Вовчанському районі запроваджено місячник „Геніальний син землі української”, у рамках якого в бібліотечних установах і школах організовано тематичні виставки, вікторини, музичні години, конкурси читців, поетичні вечори.
В сільських бібліотеках Краснокутщини проводяться тематичні літературні тематичні вечори та поетичні години „Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття”, „Зірка таланту світить крізь століття”, „А душа Шевченка промовляє...”, „Його ім’я осяває нам шлях”.

У Зачепилівській центральній райо
Вас заинтересует