Власна швидкість буксира 20 км /год,а швидкість течії ріки 3 км/год.визнач швидкість руху буксира за течією та проти течії,шлях пройдений буксира за течією ріки за 3 год,шлях пройдений буксира проти течії за 5 год.
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
За 3 год за течією - 23 км/год проплив 69 км. За 5 год проти - 17 км/год проплив 85 км.
Пошаговое объяснение:
20+3=23(км/год) - швидкість всього;
23*3=69(км) - за 3 год;
20-3=17(км/год) - швидкість проти течії;
17*5=85(км) - за 5 год.
Можно как лучший ответ пж.
Почти статус заработал, еще 2 коронки.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад