З двох міст, відстань між якими 508 км, вийшли одночасно
назустріч один одному два поїзди і зустрілися через 4 год.
Визначте швидкість поїздів, якщо швидкість одного з них на 7
км більша, ніж швидкість другого.
Sbologan13:
Помогите пожалуйста
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
нехай х-швидкість 2 поїзда , тоді 1 поїзд-х+7
Пошаговое объяснение:
складаємо рівняння:х+х+7=508
2х=508-7
2х=501
х=501:2
х=250,5 • 4 = 1002 (1 поїзд)
2поїзд=250,5 •4+7=1009(2 поїзд)
Ответ дал:
0
Відповідь:
60км/год. та 53 км/год.
Покрокове пояснення:
Нехай швидкість першого поїзда-х км/год., тоді швидкість другого (х-7) км/год.
Спільна швидкість, з якою поїзди мчали назустріч один одному х+х-7=2х-7
Підставим значення у формулу S=v*t? де S- відстаннь, t- час в дорозі, а v- cпільна швидкість:
508=(2х-7)*4
2х-7=508:4
2х=127-7
х=120:2
х=60( км/год.)-швидкість першого поїзда
х-7=60-7=53(км/год.)- швидкість другого потяга
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
9 лет назад