Вивести формулу речовини, якщо відомо, що до її складу входять : w К = 24,7%; wMn =34.8% ; wO=40,5%.
Ответы
Ответ дал:
3
На фото решение :
Выводят формулу по соотношению.
Приложения:
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
10 лет назад