• Предмет: Химия
  • Автор: senko84
  • Вопрос задан 3 года назад

Скільки літрів водню виділиться при взаємодії 150 г Алюмінію з сульфатною кислотою.

Ответы

Ответ дал: svetka1574
1

Ответ:

Объяснение:

  150 г                                                                   Х л

  2Al       +       3H2SO4    =    Al2(SO4)3    +    3H2

n=2 моль                                                         n=3 моль

М=27 г/моль                                                 Vm=22,4 л/моль

m=54 г                                                              V = 67,2 л

150 г  Al    -    Х л   Н2

54 г  Al      -   67,2 л  Н2

V(H2) = 150 * 67,2 / 54 =187 л

Вас заинтересует