Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
V= 0,045 м3
Объяснение:
Fарх=p(ро)*g*v
V= (Fарх)/ (p(ро)*g)
p(ро) гас = 800 кг/м3 за умовою
g=10 кг/н є завжди
Fарх = 360Н за умовою
V=(360)/ (800 *10)=0,045
Відповідь: 0,045 м3
Якщо не допоміг можеш видалити мою відповідь :)
Сподіваюся допоміг :)
tabakinvlad113:
Дякую
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад