Даю 25 балів!!!
Визначте коефіцієнт тертя ковзання бруска масою 5 кг по горизонтальній поверхні, якщо він рухається з прискоренням 1 м/с2 під дією горизонтальної сили 15 Н?
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
коэффициент трения равен 0.3
Объяснение:
дано
m=5 кг
F=15 H
найти
μ=?
Решение
F=μ*N=μ*m*g
μ=F/(m*g)=15/(5*10)=0.3
9303932p:
а можна рисунок к задаче и за вторым законом ньютона?
решение
Уже недоступно редактирование!
создала новое
https://ibb.co/VSPR99Z
Выложил рисунок на внешний ресурс
не открывается
Скопируйте ссылку в браузер
не получается
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад