Мама купила 2,3 кг огірків та 1,4 кг помідорів, заплативши 185,08 грн. Скільки коштує 1 кг огірків , якщо 1 кг помідорів коштує 42,5грн?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
условие поняла, объясню на русском :
1)42,5 ×1,4 = 59,5 грн - сколько потратила на помидоры
2)185,08 -59,5 = 99.03 грн- деньги, потраченные на огурцы
3)99.03:2.3 =43,0565217391
модно округлить до 44 грн
albinapetruna:
а чого у 2 дії відповідь 99.03 а не 125.58
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
9 лет назад