• Предмет: Математика
  • Автор: albinapetruna
  • Вопрос задан 3 года назад

Мама купила 2,3 кг огірків та 1,4 кг помідорів, заплативши 185,08 грн. Скільки коштує 1 кг огірків , якщо 1 кг помідорів коштує 42,5грн?

Ответы

Ответ дал: possible211
0

Ответ:

условие поняла, объясню на русском :

1)42,5 ×1,4 = 59,5 грн - сколько потратила на помидоры

2)185,08 -59,5 = 99.03 грн- деньги, потраченные на огурцы

3)99.03:2.3 =43,0565217391

модно округлить до 44 грн


albinapetruna: а чого у 2 дії відповідь 99.03 а не 125.58
Вас заинтересует