• Предмет: Биология
  • Автор: Spicivatel
  • Вопрос задан 2 года назад

Обґрунтуйте проблеми, які виникають у рослин із виходом на сушу​

Ответы

Ответ дал: elisabet0302
3

Ответ:

Однією з імовірних причин виходу на суходіл могла бути зростаюча конкуренція за певні фактори (наприклад - за світло). Нижчі рослини, які першими вийшли з водного середовища, не мають стабілізованого водного обміну, унаслідок чого в засушливі періоди впадають у стан анабіозу.

Объяснение:

Ответ дал: andreivanov5
2

Найголовнішими загрозами(проблемами) водних рослин при еволюції до життя на суші стали такі як фотосинтезування, нестача води і атмосферний тиск (хоча воно і було незначним).

Оскільки у багатьох вищих рослин гаметофіти на ранніх стадіях мають нитчасте будова, можливими предками вважають нитчасті зелені водорості. При виході на сушу, атмосфера включала в себе більше 70% вуглекислого газу та інших газів не придатних для дихання, водоростям довелося пристосуватися до такої функції, як синтез. Синтез-це переробка вуглекислого газу на корисний кисень. Але ультрафіолетові промені обпалювали поверхні пір рослин, що призводило до засихання рослини, так-як була нестача води. Завдяки цим умовам, рослини відкрили новий вид розмноження-гетероморфний.

Тепер підіб'ємо якісь підсумки. Найважчими проблемами стали:

- невміння фотосинтезировать

- слабкі корені(призводило до зневоднення)

- непридатний грунт для життєдіяльності

- випалювання верхніх шарів примітивних листків ультрафіолетовим випромінюванням.

Вас заинтересует