Допоможіть будь ласка! Відновити й записати текст, уставляючи з довідки потрібні за змістом відокремлені члени. Пояснити вживання розділових знаків.Зробити синтаксичний розбір 3 будь-яких речень .

З моря вставала рожева зоря, … . Згодом золоте сонце, … , послало свій промінь під небо на білі хмарки й затопило їх рожевим кольором із золотими розводами. Весело глянули ті хмарки в блакитне море, … , і не можна було пізнати тепер, де море, а де небо. Нарешті з морської пелени виникло й саме сонечко. З півночі дихнув вітерець і, … , погнав їх туди, … (За А. Кащенком).
Довідка: як у люстро; не виникнувши ще з моря; на схід сонця; розмальовуючи його безкраю просторінь привабливими кольорами; понадимавши на чайках вітрила.

Ответы

Ответ дал: Пеппер
23

З моря вставала рожева зоря,  розмальовуючи його безкраю просторінь привабливими кольорами.  Згодом золоте сонце, не виникнувши ще з моря, послало свій промінь під небо на білі хмарки й затопило їх рожевим кольором із золотими розводами. Весело глянули ті хмарки в блакитне море, як у люстро, і не можна було пізнати тепер, де море, а де небо. Нарешті з морської пелени виникло й саме сонечко. З півночі дихнув вітерець і, понадимавши на чайках вітрила, погнав їх туди, на схід сонця.

Ответ дал: uspex13
15

Відповідь:

1)З моря вставала рожева зоря, (дієприслівниковий зворот)→ розмальовуючи його безкраю просторінь привабливими кольорами. 2) Згодом золоте сонце, (дієприслівниковий зворот)→не виникнувши ще з моря ,← (дієприслівниковий зворот) послало свій промінь під небо на білі хмарки й затопило їх рожевим кольором із золотими розводами. 4) Весело глянули ті хмарки в блакитне море, (порівняння) як у люстро , (складне речення) і не можна було пізнати тепер, (складне речення, підрядна частина)→ де море, (складне речення) а де небо. 5) Нарешті з морської пелени виникло й саме сонечко. 6) З півночі дихнув вітерець і,  (дієприслівниковий зворот)→ понадимавши на чайках вітрила, ← (дієприслівниковий зворот)погнав їх туди, (уточнення)→ на схід сонця (За А. Кащенком).

1. просте, розповідне, неокличне, двоскладне, повне, поширене, ускладнене відокремленим дієприслівниковим зворотом.

2. просте, розповідне, неокличне, двоскладне, повне, поширене, ускладнене відокремленим дієприслівниковим зворотом і однорідними присудками.

6. просте, розповідне, неокличне, двоскладне, повне, поширене, ускладнене відокремленим дієприслівниковим зворотом, однорідними присудками і відокремленою уточнювальною обставиною.

Пояснення:


Аноним: Лучший ответ )
Вас заинтересует