Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Масова частка гідрогену у воді складає 11
Ответ дал:
0
Объяснение:
Mr(H2O) =2*1+16=18
w(H)=2/18=0,1111 або w(H) =2/18*100%= 11,11%
Вас заинтересует
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
10 лет назад