• Предмет: Химия
  • Автор: galinafyrman
  • Вопрос задан 3 года назад

маса розчину і масова частка речовини, коли маса води дорівнює 150 га маса солі-50г​

Ответы

Ответ дал: oleksandrpetrov
4

Ответ:

Маса розчину – 200 г

Масова частка речовини – 25%

Объяснение:

Дано:

m _{води} = 150 \text{ г} \\ m_{солі} = 50 \text{ г}

Знайти:

m_{розчину} = \: ? \\ \omega_{солі} = \: ?

Розв'язання:

m_{розчину} = 150 + 50 = 200 \text{ (г)} \\  \omega_{солі} = 50 \div 200 = 0.25 = 25\%

Вас заинтересует