Скласти від імені Нестора ЛітописцяСкласти від імені Нестора Літописця або Князя Ярослава Мудрого оповідання на тему"Як створювалась перша бібліотека в Київській Русі"!!!!!!!!!!!!!!!


Kalitte: Я вам отвечу только скажите на сколько предложений?
Елиза002: насколько хотите
Kalitte: хорошо сейчас минутку
МишельМанойло: У літо 1037 я заклав град великий, у цього ж граду Золоті ворота. Заклав і церкву Святої Софії. Вирішив я створити бібліотеку. І зібрав писарів я багатьох, і кожну книгу доводилося їм перекладати з грецької, болгарської або інших мов, а потім вручну переписувати і переплітати, і списали вони книг багато. Більшість із моїх книг і були церковними, адже потреба в них диктувалася поширенням на
МишельМанойло: Русі християнства. Одначе поряд з церковними перекладалися, й книжки, що містили відомості зі світової історії, географії, астрономії, філосовські та юридичні трактати, публіцистичні твори. Кожна рукописна книга була справжнім шедевром. Палітурки виготовлялися з сап'янової шкіри і прикрашалися золотом, сріблом зі вставками з алмазів, смарагдів і перлів.Я створював свою бібліотеку протягом сімнадцяти років. У результаті вдалося виготовити близько тисячі книг.
kcover: очень хорошо написано
kcover: интересно очень , спасибо
vika291: виручив
Вікторія123456: спс.
галюсь: дуже дякую виручив

Ответы

Ответ дал: annaburyak777
220
   Пропоную скласти розповідь про виникнення першої бібліотеки на Русі від імені Ярослава Мудрого:
    Я, Ярослав Мудрий, долучився до створення бібліотеки на Русі  в 1037 році. Книжна справа у цей час набула активного розвитку, тож я не міг залишитись осторонь. У Святій церкві, що у Києві, і була сторена перша бібліотека. Я не був далеким від письменництва, сам створив чимало книжок. Вони й стали основою бібліотеки. Згодом, згуртувавшись, ми діставали чимало книжок з-за кордону. Книгосховище ми разом із моїми помічниками оздобли сріблом та золотом. Бібліотека розвивалась та розширювалась. З плином часу в ній вже можна було нарахувати близько дев'ятисот книжок. Чимало томів загублено та втрачено. На жаль, сучасники не мають змоги познайомитись з усіма примірниками. Але пам'ятаймо, що бібліотеки - скарбниці мудрості. Шануймо їх!


Вас заинтересует