• Предмет: Химия
  • Автор: sachsko01
  • Вопрос задан 1 год назад

Помогите плиз срочно што знаите спасибо​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: youklya
1
6 питання
Концентрація кисню в атмосфері підтримується завдяки постійному процесу фотосинтезу. У цьому процесі зелені рослини під дією сонячного світла перетворюють діоксид вуглецю і воду в вуглеводи і кисень.
4 питання

Одне з основних напрямків використання кисню - це металургійна галузь. Кисень застосовується з метою збільшення температури горіння при виробництві чорних і кольорових металів, що дозволяє істотно підвищити ефективність виробництва. Інше важливе застосування кисню в промисловості - отримання вуглекислого газу.

У житті людина використовує кисень в різних сферах, таких як:
Вирощування риби в ставкових господарствах (вода насичується киснем).
Обробка води під час виготовлення харчових продуктів.
Знезараження сховищ і виробничих приміщень киснем.
Розробка кисневих коктейлів для тварин, щоб ті додавали у вазі.
Застосування кисню людиною в електроенергії
Теплові та електричні станції, які працюють на нафті, природному газі або вугіллі, для спалювання палива використовують кисень. Без нього все виробничі промислові заводи просто б не працювали.

Застосування кисню в медицині

У даній області він надзвичайно важливий: хімічний елемент використовується для підтримки життєдіяльності людей, які страждають на утруднене дихання і для лікування деяких недуг. Примітно, що при нормальному тиску чистим киснем дихати довго не можна. Це небезпечно для здоров’я.

Застосувують кисень в целюлозно-паперовій промисловості. Даний хімічний елемент використовується при спиртуванні, делігніфікації і в інших процесах, таких як:

відбілювання паперу
очищення стічних вод
Підготовка питної води
Інтенсифікація горіння сміттєспалювальних печей
переробка покришок.

5 питання

Він виступає одночасно і як будівельник, і як руйнівник. Окиснюючи органічні речовини, кисень підтримує дихання, отже, й життя. ... Проте за участю кисню в природі постійно відбуваються й руйнівні процеси: іржавіння металів, тління й горіння речовин, гниття рослинних і тваринних решток.
Вас заинтересует