Ціна яблук 24,3 грн за кілограм що у 2,7 раза менше ніж ціна груш за кілограм скільки коштує кілограм груш на скільки кілограм груш дорожчий за кілограм яблук
Ответы
Ответ дал:
25
Ответ:
На 42.39 гривні
Пошаговое объяснение:
Помножимо ціну 1кг яблук на 2.7, щоб знайти ціну за 1 кг груш:
24.7 * 2.7 = 66,69 - кілограм груш
Віднімемо від ціни одного кілограма груш ціну одного кілограма яблук:
66.69 - 24.3 = 42.39
Аноним:
vladlyashko дякію велике
Вас заинтересует
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад