ПОМОГИТЕ СРОЧНОО ДАЮ 50 БАЛЛОВ
Який об'єм водню (н.у.) можна добути під час взаємодії заліза масою 7г з сульфатною кислотою?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
7 г Х л
Fe + H2SO4 = FeSO4 + H2
n=1 моль n=1 моль
М=56 г/моль Vm=22,4 л/моль
m=56 г V = 22,4 л
7 г Fe - Х л Н2
56 г Fe - 22,4 л Н2
V(H2) = 7 * 22,4 / 56 = 2,8 л
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад