• Предмет: Химия
  • Автор: liza823091
  • Вопрос задан 3 года назад

Виготовити 20г розчину кухонної солі ( натрій хлориду) з масовою часткою розчиненої речовини 5%​

Ответы

Ответ дал: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 20 г

W(в-ва) = 5%

Найти

m(р-ра) = m(в-ва) * 100% / W(в-ва) = 20 *100% / 5% = 400 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 400 г - 20 г = 380 г

Вас заинтересует