Ответы
Ответ дал:
0
Сукупний дохід: 8000+6000+1800=15800 грн
Сукупні витрати: 3600+7000+1080+2600+740+300+280+200= 15800
Сукупний дохід рівний сукупним витратам, що свідчить про відсутність можливості для сім‘ї до заощаджень
Сукупні витрати: 3600+7000+1080+2600+740+300+280+200= 15800
Сукупний дохід рівний сукупним витратам, що свідчить про відсутність можливості для сім‘ї до заощаджень
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад