помогите!!!!!
Опори провідників послідовно з'єднаних в електричному колі дорівнюють
R1=8Oм та R2=24 Ом. Напруга на першому резисторі 30 В. Яка напруга на другому
резисторі? ?
А) 10в. Б) 14 В. В) 5целое число 1чисельник3щнаменник в. Г) 90 В. Д) 6,4 В
ава
Ответы
Ответ дал:
5
Ответ:
Г) 90 в
Объяснение:
I=30/8=3,75 A
U2=I*R2=3,75*24=90 В.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад