Ліфт масою 2 т підіймають тросом, кожен метр якого має масу 2 кг, з шахти завглибшки 100 м. Яка потенціальна енергія ліфта?
Ответы
Ответ дал:
2
Дано: CI
m 2т 2т = 2000кг
m 2кг/м m = (2 * 100) + 2000 = 2200кг
h 100м E = mgh = 2200 * 10 * 100 = 2200000Дж
-----------------------
E - ?
Відповідь: E = 2200000Дж
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад