• Предмет: Математика
  • Автор: MarkosCat
  • Вопрос задан 2 года назад

Люди пажалуйста помогите! 5 клас! очень легко!

Приложения:

Аноним: если легко то что сама не решиш
Аноним: я в 4
Аноним: классе
MarkosCat: Нету времени
Аноним: в инете поищи
MarkosCat: а ето типо не инет -_-
Аноним: да но можно загуглить
Аноним: Ага легко

Ответы

Ответ дал: Grossa111
2

Відповідь:

Просто ціну за кг. множиш на масу= вартість

Покрокове пояснення:

Потім разом ціна за кг. = додаєш всі числа ціна за кг. і ділишся на 3

І так робиш з Масою, і Вартістю

Вас заинтересует