• Предмет: Математика
  • Автор: animelove100
  • Вопрос задан 2 года назад

Купили 3 кг печива за ціною 32,7 грн, 28,6 грн і 32 грн. Знайдіть середню ціну печива.

Ответы

Ответ дал: yutina
2

32,7+28,6+32=93,3

93,3÷3=31,1 грн

Вас заинтересует