• Предмет: Литература
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 1 год назад

Будь ласкаааа, дуже треба ☹️☹️☹️​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: yutina
1

Тема: роль поезії у спогляданні краси світу

Проблема: поступова втрата інтересу до справжньої поезії у сучасному суспільстві.

Ще з давніх часів існували великі особистості, серед яких було багато філософів та естетів, що передавали свої емоції через папір. І вагому роль відігравали саме поети, за допомогою яких люди мали змогу просвітитися, оскільки дуже часто важливу інформацію вони підносили у віршованій формі для легшого сприйняття. Але у поезії було важливим не тільки повідомити основну думку автора, а і якомога краще передати атмосферу усіх подій, щоб читач міг повністю зануритися в уявний світ. І навіть сьогодні можна зустріти багато талановитих поетів, які повністю належать мистецтву та присвячують йому свої роки. Та, на жаль, дивлячись на сьогоденні реалії, я помітила(помітив), що більшість людей намагаються зробити свою річ набагато простішою, в тому числі і в літературі. Тому зараз існує багато віршів і творів, які не мають ніякого сенсу, і саме такі "творіння" і користуються популярністю. А яка ж повинна бути роль поезії, для чого видатні митці вирішили віршувати, придумуючи риму та ритм?

На мою думку, поезія має велике значення: вона може змінити світогляд читача, а найголовніше — відобразити усе прекрасне. Раніше вірші користувалися більшою популярністю, ніж зараз, оскільки була присутня потреба в естетичному задоволенні. Але я не хочу сказати, що зараз людям це непотрібно: навпаки. Річ у тім, що з приходом новітніх технологій, поширенням кінематографу та віртуальних ігор поступово зникає потреба уявляти: на екрані уже все є. А у давні часи, коли нічого не було винайдено, тільки частково за допомого поезії можна було відчути таку ж насолоду, яку зараз відчувають, переглядаючи відео. І тепер це призвело до вимирання літературної мови, що, я вважаю, не є правильним. Талановитих поетів можна поставити поруч з майстрами-живописцями, оскільки вони разом змальовували прекрасне, тільки використовуючи різні шляхи. Саме так будь-хто міг бачити або прочитати про багатогранність нашого світу, сповненого красотою. Дуже часто у віршах описується природа, архітектурні пам'ятки та інше. Але також щирі почуття і, як дуже часто буває, проблеми людства. Так, наприклад, всім відомий Тарас Шевченко написав поему "Кавказ", у якій використано багато метафор, епітетів і порівнянь, для того щоб зобразити незламність кавказького народу і заклику до боротьби з російським урядом. Тут зображена не стільки краса світу, а й проблема, притаманна тим часам. І все рівно можна спостерігати, як красиво і неймовірно міг писати геній Шевченко, який до речі, також займався малярством, що говорить про те, що творча людина зазвичай розвинена не тільки у одній галузі. І, можу сказати, що рима та ритм придає твору вишуканості та робить його більш цікавим, хоча проза також є одним з найчудовіших засобів передання думок.

Отже, таким чином, я вважаю, що поезія дуже важлива для споглядання не тільки краси світу, а й для висвітлення вічних проблем. І хоча для багатьох сучасних людей вона втрачає своє значення, я завжди буду її прихильником (прихильницею).

Вас заинтересует