• Предмет: Физика
  • Автор: Ar1234554
  • Вопрос задан 3 года назад

Тіло падає з висоти 2 м. Визначте, чому дорівнює швидкість тіла в момент падіння на поверхню Землі. 40 балов

Ответы

Ответ дал: anastasiaronpa
1

Ответ:

потенціальна енергія перетворюється в кінетичну mgh=mv2/2, gh=v^2/2, v^2=2gh=2*10*2=40, v=6,3

Вас заинтересует